خدمات پشتیبانی سایت های وردپرس + قیمت پشتیبانی سایت وردپرسی

1401/07/06 ۸:۲۵ ق٫ظ

پشتیبانی سایت وردپرس را با تیم حرفه ای آژانس دیجیتال مارکتینگ راه کسب و کار تجربه کنید. پشتیبانی سایت همانطور که از نام این عبارت مشخص است می توان آن را به عنوان یک نیروی حمایتی برای یک وب سایت قلمداد کرد.

سیستم مدیریت محتوای وردپرس از محبوب‌ترین سیستم‌ها جهت اداره و برپایی سایت است که امکانات متنوعی جهت مدیریت به مدیر می‌دهد. وردپرس به عنوان یکی از سیستم‌هایی که می‌توان تغییرات متنوعی از لحاظ ظاهری در وب سایت داد می‌تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. چه از لحاظ سئو و چه لحاظ ویژگی‌هایی که دارد، بسیار منحصر به فرد است.

محافظ سرمایه تان باشید!

سرمایه ای که سال‌ها برای آن زحمت کشیده اید و در تلاش هستید که آن را چند برابر کنید. موجودیت، پابرجا ماندن، امکان فعالیت مستمر و کارکرد در بالاترین سطح سلامت فنی و امنیتی، همگی در خدمات پشتیبانی سایت وردپرس برای شما احیا می شود.

مزایای پشتیبانی سایت وردپرس

امروزه شاید باتوجه به رشد کسب کارها و فضای دیجیتال مارکتینگ شغل های بسیار در تلاش هستند که به این فضا بپیوندند تا کسب و کار خودشان را نجات دهند. اما امروزه با وجود طراحان و برنامه نویس های بسیار انتخاب آنها بسیار سخت هست اما در این موضوع یک نکته مهم رو خدمت شما عرض میکنیم. که عملا فقط داشتن وبسایت نمیتواند به کسب و کار شما کمک کند.

پشتیبانی و نگهداری وب سایت به صورت قراردادی بین صاحب سایت و شرکت مقابل انجام می گردد. این قرارداد ها معمولا به صورت سالیانه بسته می شود و قابلیت تمدید دارد. قرارداد صورت گرفته ، شرکت طراحی سایت را مجاب به پشتیبانی و نگهداری از وب سایت می کند.

چه خدماتی شامل پشتیبانی سایت وردپرسی می شود؟

  • انتشار مقالات جدید
  • بروزرسانی مطالب گذشته
  • اضافه کردن امکانات جدید
  • اضافه کردن محصولات و خدمات
  • تحلیل و بررسی روش های جدید برای سود بیشتر
  • بررسی و آنالیز رقبا برای پیشی گرفتن از آن ها
  • پیاده سازی روش های جدید برای پیشرفت فنی و ظاهری وب سایت
  • حذف مشکلات ظاهری وب سایت

چرا پشتیبانی سایت

پس از طراحی سایت و دریافت آن ممکن است با سوالات یا مشکلاتی روبرو شوید. تنها کسی که در این شرایط به شما کمک می کند، یک متخصص در این زمینه است. شرکت های معتبر طراحی سایت پس از این که سایت را در اختیار کاربران قرار دادند، پشتیبانی و نگهداری سایت را نیز به عهده می گیرند. اینگونه سوالات و مشکلات احتمالی کاربران را رفع می کنند.

هزینه پشتیبانی سایت چطور محاسبه می شود؟

هزینه پشتیبانی سایت بر اساس خدماتی که دریافت می کنید، متغیر است؛ نحوه پرداخت آن نیز به صورت ماهانه یا سالانه به دلخواه شما می باشد.در ادامه چند نکته که بر روی هزینه پشتیبانی سابت تاثیرگذار است را یادآور میشویم.

نوع پلن و خدمات انتخابی شما

هر شرکت یا شخصی که خدمات پشتیبانی سایت را ارائه می دهد. برای این نوع خدمات، پکیج هایی آماده شده از قبل طراحی کرده است که هر پکیج، قیمت مشخصی دارد. هر ارائه دهنده خدمات نیز چک لیستهایی برای پشتیبانی مشخص کرده است. که باید چک لیست ها را با دقت بررسی کنید و ببینید که بابت هزینه پشتیبانی سایت چه فعالیت هایی انجام می شود.

شما چه نیازی دارید؟

هر کارفرما یا مدیر سایت با توجه به نیاز و درخواستی که برای پشتیبانی سایت دارد. لیست مشکلات و موارد پشتیبانی سایت را برای شخص پشتیبان سایت ارسال می کند. و پشتیبان، با توجه به حجم کار، هزینه پشتیبانی سایت را به مشتری اعلام میکند. برای استعلام هزینه باید لیست مشکلات و کارها را در فایل ورد یا به صورت یک فایل صوتی به پشتیبان سایت اعلام کنید تا نرخ پشتیبانی سایت مشخص کنند.

شخص یا شرکت ؟

با توجه به اینکه پشتیبانی سایت خود را به یک شخص تازه کار یا ماهر سپرده اید، فریلنسر است یا شرکت، هزینه پشتیبانی سایت نیز می تواند متفاوت باشد. پیشنهاد می شود برای اینکه یک هزینه معقولی برای پشتیبانی سایت پرداخت کنید. سایت خود را به یک شرکت معتبر و باتجربه بسپارید. شرکت های معتبر به دلیل اینکه با سایتهای بسیاری فعالیت کرده اند و قیمت پشتیبانی آنها نیز با سایر شرکت ها رقابتی می باشد. معمولا قیمت منطقی و کیفیت کار بالایی را به مدیران سایت ها ارائه می دهند.

کیفیت خدمات پشتیبانی حرف اول

خدمات پشتیبانی سایت برای اینکه اصولی انجام شود باید سایت را به یک شرکت معتبر بسپارید تا علاوه بر کیفیت بالای خدمات بتوانید دائمی و با خیال راحت از سالم ماندن سایتتان مطمئن شوید. اشخاص کم تجربه چون تازه وارد بازار این کار شده اند معمولا قیمت و کیفیت پایینی را ارائه می دهند. افراد تازه کار از طریق سایتهای مشتری، آزمون و خطا و تجربه کسب می کنند که باعث متضرر شدن مدیر سایت خواهد شد.

آژانس دیجیتال مارکتینگ راه کسب و کار در حوزه پشتیبانی سایت، با احساس مسئولیت کامل، سریعا مشکلات سایت شما را با کیفیت و سرعت مطلوب برطرف خواهد کرد و همیشه همراه شماست.

خدمات پروژه ای یا ساعتی پشتیبانی سایت های وردپرسی

برخی از مدیران سایتها تمایل دارند پشتیبانی سایت به صورت پروژه ای یا به صورت ساعتی یا روزانه و چند روز در هفته باشد. و قیمت آن نیز با توجه به نوع قرارداد ساعتی یا پروژه ای متفاوت می باشد.

در چه شهر هایی میتوان از خدمات پشتیبانی سایت ما استفاده کرد؟

تهران , اصفهان , شیراز , تبریز , مشهد , رشت , کرج , اهواز و …..

خدمات پشتیبانی سایت در کرج به صورت حضوری

در حال حاضر خدمات پشتیبانی سایت وردپرس در کرج را فقط به صورت حضوری ارائه خواهیم کرد.